Xfire ja koodinäited

Paistab, et keegi ei aja siin rohkem läbujuttu, nii et ma võtan vahepeal sõna tehnilisemat laadi teemal. Olen siin mõnda aega hoidnud silma peale asjal nimega Xfire ja see on tekitanud mõneti vastakaid tundeid.

Esiteks see jutt, mis nad oma lehe peal kirjutavad, on väga uhke. Ja usaldusväärne. Ja usutav. Ja ma täiesti usun, et no miks mitte ei võiks me olla niikaugel, et Javas saab ka teha veebiteenuseid väiksema vaevaga ja kiiremini ja ilusamalt, kui näiteks Axis-ga. Aga…

Võibolla on asi minus, võibolla mul on halb aura. Kui ma alustasin mõni aeg tagasi, siis tuli Xfire-l välja v1.0. Ma olen üritanud sealt alates näiteid tööle saada, nii rahulikult esimesest, kõige lihtsamast alates.

Esimene kord läks sinna nahka, kus Maveni repository oli maas. (Maven on see kaval buildimise tool, mis lahendab jar-i dependence-id ja siis tõmbab kusagilt sulle kõikide jar-ide kõik versioonid ja on üldse väga võrgupõhine, nii et selle repository maas olemine ei ole just produktiivsust tõstev).

Teine kord (paar päeva hiljem) leidsin netist, et jah, 1.0 oli bugine ja on nüüdseks fixitud ja oli loll viga ja 1.1 versiooni RC1 on olemas. Okei. Tõmbasin selle, avastasin, et see tõmbab jälle u 30 jari, võibolla rohkemgi. Üldse see iga buildimise käsu peale mingi jube sebimine ja traffic on imelik. Tõmbas, ootasin, kannatasin. Siis selgus, et Codehouse-i (see, kes Xfiret teeb) repository on katki või buildiga syngist väljas ja osasid viidatud asju seal lihtsalt pole. Okei. Lahe.

Kolmas kord on siis versioon 1.1-ga. Codehouse enda repository on lihtsalt maas. Okei.

Täna avastasin, et neil on versioon 1.1.2, proovisin. Tõmmati hirmus hulk jar-e taas, kusagil 40-da juures selgus, et üks on puudu ja asi failis. Et nagu misasja. Võibolla on ikkagi asi minus, võibolla ma eeldan liiga palju. Võibolla käsitsi nende jar-de selgeks tegemine ongi õige tee. Ma ei teagi keda rohkem süüdistada, kas Mavenit või Xfire-t või ennast, et ma jonni ei jäta.

Ja nii see panebki mind mõtlema, mis hirmus performance ja ease of development inimesele tundub lõpuks olevat, kui ta actually saab midagi sellega tehtud. Marjad irooniapõõsast. Jube tahtmine on küsida, et aga tüübid kuulge, kas te ise ka testite vahel. Axise näited muide töötasid kenasti, kui ma omal ajal seda uurima hakkasin. Üldse võiks kobiseda ükskõik mille koodinäidete töötamise kohalt, aga las ta olla praegu.
Kui keegi on Xfire-t töötamas näinud või kasutanud, siis palun rääkige. I want to believe.

One thought on “Xfire ja koodinäited”

  1. algul oli xfire ja kõik need asjad täiesti normaalne meeldetuletus võistlustle osadel mängudel oli kuni siiani tahtsin sõbraga cod4 mikritega mängida aga siiis hakkas xfire nii sitta keerama minig teine ie kulle ja aina hullemaks läheb ma ytlen et see on sittö(video ja pildi graafika on hea aga suur ja mahukas)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *