3. koht “ICT BasketBall 2012” korvpalliturniirilt

Ei käinud me Raplas turismireisil, vaid näitasime ka head mängu.
Laupäeval (19. mail) toimus Elioni poolt korraldatud korraldatud korvpalli turniir, mis esmakordselt oli avatud kõigile ITL-i firmadele. Kandis  see nime “ICT BasketBall 2012”. Kui senimaani olid need Elioni kossutiimide sisesed meistrivõistlused, siis selle aastaga jätsime me märgi maha ning olime esimesed väljast tulnud, kes saanud sellelt turniirilt medali. Suurepärane saavutus!

Tänan veelkord kõiki kaasmängijaid. Kõik olid korralikult mehe eest väljas ning oli näha, et tahtejõuga võib väga palju saavutada. Jätsime korraliku märgi maha. Ka nüüd, paar päeva hiljem, on emotsioonid ja adrenaliin veel laes. Läksime mäng-mängult ainult paremaks ning platsil valdas tõeline meeskonna mäng ja -tunnetus. See ongi see, mis korvpallis loeb. Proeksperdi korvpalli meeskond ootab uusi väljakutseid!

Lühidalt mängudest:
Juba mängude ajal oli näha, et meie alagruppi on sattunud teiste alagruppidega võrreldes kõvemad pähklid. Ja nagu algul tundus ja hiljem veendusime, oli meie meie alagrupis ka tulevane (ka eelmiste kordade) võitja Elioni Võrguarendus. Vaatamata sellele, et meie esimene mäng Leviraga oli rabe ja pisut närviline, saime neilt kerge võidu. Teine alagrupi vastane Ericsson oli näidanud eelnevalt küll väga head mängu ning väärinuks kindlasti vähemalt veerandfinaali kohta, kuid siin olime otsustavale mängule hästi keskendunud ning saime mängu kiiresti enda kasuks käima. Veerandfinaalis küll võitsime Regiot, kuid meie mäng oleks võinud olla parem. Poolfinaalis kohtusime jällegi Elioni Võrguarendusega. Kuigi alagrupi mängus kaotasime veenvalt ning näisime üsna jõuetud, siis poolfinaaliks tegime järeldusi ja mängisime juba väärikamalt ning me isegi juhtisime kuni teise poolaja keskpaigani. Siis võttis Elion oma. Kolmanda koha mängus mängisime üle Elisa. Selles mängus võitsime tänu kiirele ja agressiivsele mängule.
Vahepeal toimus ka kolmeste viskevõistlus, mille pani kinni Kaarel.

Täname Elioni korraldusmeeskonda suurepäraselt läbiviidud ürituse eest ning kõiki osalejaid, kes konkurentsi tulid pakkuma.
Rohkem pilte sündmusest: siit  (allikas: http://www.facebook.com/EestiITL)
Facebooki laikimised siia: http://www.facebook.com/proekspert

Meeskond: Tarvet, Raido, Anvar, Margus, Kaarel, Aivar, Rasmus, Andrel, Marek  ja meie fänn (kes ka ei jäänud medalita).

Proeksperdi korvpalli meeskond.
Mai 2012