Kind le Hack

Dilemma e-lugeri ostmise mõttekuse üle oli kestnud juba kaua. Alates esimesest Kindlest. Mitte alates sellest momendist kui teatati e-ink tehnoloogia läbimurretest, aga kusagilt Kindle loomise ajast. Igasugused muud e-lugerid on mind alati külmaks jätnud, sest nad olnud juba kaugelt vaadates kuidagi puised. Rääkimata siis lähedalt vaatamisest. Ja tõttöelda, ega need esimesed Kindle-d oma imelike klaviatuuridega polnud just suuremad asjad.

Aga otsustamine on jah kestnud kaua. Raamatu lugemine kusagilt mujalt kui raamatust tundus kahtlane. Ajalehe lugemisest ma saan aru, mida aeg edasi, seda vähem on tahtmist lugeda pikki artikleid ja pealkiri või kokkuvõte on piisav, et kogu meedia sisukusega või sisu puudumisega hakkama saada. Aga päris raamatu lugemine mingi gadgeti ekraanilt… no see läheb kuidagi üle piiri. Või kas ikka läheb?
Continue reading “Kind le Hack”

Viewsonic Viewpad 10s ja Vegacomb

Tuleb alustada sellest, et mul siiani pole tahvelarvutite jaoks use-case’i. Aga lastel ilmselgelt on. Või on siis neil sünnipäevad, liiga palju asju ja vanematel liiga vähe aega ja meelekindlust. First world problems. Igaljuhul jõudis siis nüüd kätte aeg, kus lihtsalt tuli väike kantav ekraan hankida. No vähemalt ei tundunud see nii mõttetu kui 3D teleka ostmine.
Continue reading “Viewsonic Viewpad 10s ja Vegacomb”