Business Objects Juhtimisinfo seminar

Järgneb informatiivne teadaanne.

Business Objects korraldab tasuta seminari, kus jagatakse kogemust, kuidas oskuslik info kasutamine on muutnud ettevõtted efektiivsemaks ning konkurentsivõimelisemaks. Seminaril räägivad oma kogemustest BO kliendid ja partnerid.

Proekspert esindab Business Objectsi tooteid Eestis alates 1. jaanuarist 2005. Business Objects S.A on maailma juhtiv ärianalüüsi tarkvaraettevõte, kellel on enam kui 46 000 klienti üle maailma. Eestis kasutavad Business Objects’i töövahendeid juhtivad pangad, telekommunikatsiooni, infrastruktuuri ja kaubanduse ettevõtted.

Info ja registreerimine.

Seminari kava on järgmine:

Continue reading “Business Objects Juhtimisinfo seminar”

Ajakiri tehnikateadlikule lugejale – vol 2

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada sellest, kuidas me saime omajagu naerda ja meelelahutust ajakirja Maatriks auditehnika arvustusest. Lõõpimise ühendamine oma arust füüsika tundmisega tekitas kõigis palju emotsioone, mis viisid selleni, et võimendi voolukaabli polaarsuse pimetest ikkagi toimus ja uskumatutele tehti selgeks, et seal kus vahet ei ole, on vahe olemas. Aga enamasti nii väike, et lihtsa inimese jaoks on see olematu.

Laupäeval saime siis Heiki ja Pauliga kokku ja testisime Heiki kõrvu Kaubamaja hi-fi toas, sest hifiklubi mehed, kelle juures asi algselt plaanitud oli, ei tahtnud ennast näole anda. Meie poolt olid kohal mina, Jaan ja Reio. Seega tehnika oli tundmatu ja tjuunimata. Igatahes testist, Heiki kuulas oma plaati, leidis enda jaoks “õige” voolupistiku asetuse, millele viitame kui “+” ja edasine käis nii, et mina viskasin kulli ja kirja ja vahetasin pistiku polaarsust. Heiki kuulas ja ütles, kas see on tema jaoks + ehk siis “õige” või ei. Tulemused on siin:

Continue reading “Ajakiri tehnikateadlikule lugejale – vol 2”

Palju õnne, Slashdot!

Ma ei mäleta enam, millal ma esimest korda /. lugesin. Võis olla ammu, aga ma olen suht kindel, et Matti andis mingi lingi, see polegi oluline. Oluline on, et nüüd on Slashdotil sünnipäev. Ja me teeme peo:

http://slashdot.org/anniversary.pl?view_id=477

Registreeri ära, vaatame palju meid kokku tuleb. Tuleks kord 10 aasta tagant keldrist välja ja läheks veeretaks vahelduseks päris munasid. Bowlingusaalis. Näiteks. Või võtaks õlle ja higistaks niisama. Kuupäev on paigas, koht on hetkel lahti, sõltub osavõtjate arvust.

Ehk siis:

  1. saame kokku
  2. ?
  3. profit!

Update: Aeg ja koht: 8.30PM 17.10.2007, Magistral, Must mägi, Tallinn, Eesti, Maa.

Update 2: Natalie Portman ütles, et ta ei saa tulla.