Alistair Cockburn Tallinnas

Alistair Cockburn Natuke reklaami ka vahele. Eesti progejaid ja projektijuhte tuleb koolitama Alistair Cockburn (häädlus Co-burn, shotilikult, aga muiata võib ikka). Üks väga tänuväärt mees tarkvaraarenduses.

Kuupäevaks on 9. juuli 2007, registreerida saad siin. Detailsemat reklaamteksti võid lugeda siit. Ootusärevus on omal kohal.

Ma tahaks siinkohal rääkida kuidas see kõik alguse sai. Nagu meie blogi usinad lugejad teavad, käisime me Marekiga Taanis JAOO konverentsil, muuhulgas nautisime eriti just Alistairi etteasteid väga. Üks neist oli ametlikum ja teine vähem ametlik, peoeelne pool-meelelahutus. Alistair oli seal hullumeelse kirju mehhiko särgiga ja rääkis agiilsest pagan teab millest. Juhatas peo sisse küll. Pidu sujus iseenesest kenasti. Siin on ka mõned pildid. Igatahes üheks hetkeks oli kohalik koduõlu ja mittekoduõlu toimima hakanud ja eesti poisid päris julgeks läinud. Peo lõpus Marek siis astus Alistairi juurde ja meie koos Hansapanga meestega ta järel. Rääkisime natuke juttu. Muuhulgas ka sellest, et ta võiks paariks päevaks Eestisse tulla ja siin ka oma kogemust jagada. Meil on ju eesrindlik e-riik, kasu võiks olla mõlemapoolne. Tuli välja, et ta on Tallinna asukohast täiesti teadlik ja täiesti nõus sellise huvitava ideega. Esimene variant oleks olnud veebruar, aga me jõudsime koos kiirelt järeldusele, et siinset meeldivat kliimat arvestades on juuli oluliselt parem variant. Lahkusime sõpradena, saime ta visiitkaardi ja ma kirjutasingi talle paar päeva hiljem.

Järgnev, nagu öeldakse, on ajalugu.

Continue reading “Alistair Cockburn Tallinnas”